Movies
Ratings
68
Spirited AwayRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0- CommissionRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Fight Back to School 2Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- BallerinaRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0- Tenderly CrunchRated ★ 5.0
- Half a Kiss and Half a SpiceRated ★ 5.0
A Distant PlaceRated ★ 2.0- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
PielesRated ★ 2.0- PEPPERTONES In Cinema: Everything Is OKRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5- All for the WinnerRated ★ 3.0

Fight Back to SchoolRated ★ 4.0