Movies
Ratings
444
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0