Movies
Ratings
450
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
After YangRated ★ 2.0- The MatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5