Movies
Ratings
199
The Wayward CloudRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5- The PaintingRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
BackcountryRated ★ 4.5
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
Public EnemiesRated ★ 4.5- Bolshoi theatre's reopening galaRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 4.5
The Woman in BlackRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0- The MeddlerRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5