Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5