Movies
Ratings
93
HereticRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0- The World of LoveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0- i LoVe YuuuRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- MM, UH, OH, AHRated ★ 4.0
- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.0
AshfallRated ★ 0.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0- First SummerRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0