Series
Ratings
37
C.S.LEWIS The chronicles of NARNIARated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
Junkyouju Takatsuki Akira no SuisatsuRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Detective NoviceRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
마요이가Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
BLOOD-CRated ★ 4.0
Night HeadRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0