Movies
Ratings
368
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0- Small Town RivalsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5- LavaRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5