Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 2.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Bad SamaritanRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5- Wolf ManRated ★ 2.0
The FallRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ConsentRated ★ 3.5
I'm Your ManRated ★ 4.5- The Old Guard 2Rated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The GorgeRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
FlowRated ★ 3.0