Movies
Ratings
109
The BeguiledRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Queen of WalkingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0