Movies
Ratings
16
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0