Movies
Ratings
485
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
VirusRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5