Movies
Ratings
75
MacheteRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
BrünoRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 2.5
This Is the EndRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5