Series
Ratings
35
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
K: Return of KingsRated ★ 3.0
KRated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5
Ushio and ToraRated ★ 3.5
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
태엽 감는 정령전기 천경의 알데라민Rated ★ 4.0