Movies
Ratings
713
You Should Have LeftRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
- Love UntangledRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Look Both WaysRated ★ 0.5
A Company ManRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.5
The VoyeursRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5- LiftRated ★ 2.0
- UgliesRated ★ 4.0
- Carry OnRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Red SparrowRated ★ 4.0- Don't MoveRated ★ 3.0