Movies
Ratings
613
Lady BirdRated ★ 3.5- Kinda PregnantRated ★ 3.0
- Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
- The King's WardenRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0- SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0