Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- Kakegurui TwinRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
QuizRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 2.5