Movies
Ratings
96
LucyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0