Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 3.5