Series
Ratings
173- Ms. MarvelRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5- VoirRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0- My NameRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Beyond Stranger ThingsRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0- Invisible City Season 1Rated ★ 2.0