Movies
Ratings
489
SpyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0