Series
Ratings
27- Rabbit HoleRated ★ 2.0
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0