Series
Ratings
133- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- Loki Season 2Rated ★ 3.5
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
- Ms. MarvelRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- IronheartRated ★ 3.5
- My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0- Chesapeake Shores Season 5Rated ★ 3.0
Chesapeake ShoresRated ★ 3.0
Chesapeake ShoresRated ★ 3.0
Chesapeake ShoresRated ★ 3.0
Chesapeake ShoresRated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 5.0- Virgin River Season 6Rated ★ 3.0