Titles you rated
- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
- SawRated ★ 4.0
The Replacement KillersRated ★ 3.5
Inherent ViceRated ★ 4.0
Only God ForgivesRated ★ 3.0
61*Rated ★ 4.0
The AnarchistsRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5- WhiplashRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5