Movies
Ratings
220
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0- Private EyeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0