Movies
Ratings
70
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5- MapadoRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Empire of LustRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5