Series
Ratings
12
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0