Movies
Ratings
439
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
- YoloRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
The Second Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.0- The Butcher BoyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5