Movies
Ratings
161
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0- Believer: extended cutRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5