Movies
Ratings
420
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Mission: CrossRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0