Movies
Ratings
157
The ThroneRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
FailanRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 1.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
BabeRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0