Titles you rated
- ShōgunRated ★ 4.5
- The TyrantRated ★ 3.5

The LegendRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
The Wind BlowsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 5.0
大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 2.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
료마전Rated ★ 4.5