Movies
Ratings
201
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5