Movies
Ratings
107
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0