Series
Ratings
40
Band of BrothersRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0

IRISRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0- Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5