Movies
Ratings
22
Before SunsetRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0- A Tuba to CubaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0