Movies
Ratings
77
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0