Movies
Ratings
1107
Wrong TurnRated ★ 0.5
The Sisters BrothersRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.0- Old HenryRated ★ 4.0
- Small Things Like TheseRated ★ 4.0
A Lonely Place to DieRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Stalag 17Rated ★ 5.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 4.0- BargainRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5
WaitressRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0