Movies
Ratings
216
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Macross Frontier: The False SongstressRated ★ 4.0
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Trick: The MovieRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 1.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.5