Series
Ratings
163- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5- Agatha All AlongRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The BequeathedRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Ms. MarvelRated ★ 3.0