Movies
Ratings
26
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0