Series
Ratings
115- Chiruran: Shinsengumi ChinkonkaRated ★ 2.0
YellRated ★ 4.0- AnpanRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.0
Boogie WoogieRated ★ 4.0- The Ghost Writer's WifeRated ★ 5.0
- UnboundRated ★ 4.0
- Future SonRated ★ 4.0
Maiagare!Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Toto Nee-chanRated ★ 2.0
The Road to MurderRated ★ 4.0
카엔 북의 영웅 아테루이전Rated ★ 2.0
Clouds Over the HillRated ★ 4.0
Clouds Over the HillRated ★ 4.0- Hana no RenRated ★ 1.5
- Owarini mita machiRated ★ 1.5
Rising Jakuchu: tensai kaku kakuseisiriRated ★ 2.5
Dear RadianceRated ★ 5.0- Tora ni TsubasaRated ★ 4.0