Movies
Ratings
3075- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- HallanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Once We Were UsRated ★ 3.0
- Back HomeRated ★ 3.0
- The People UpstairsRated ★ 3.5
- 1980 SabukRated ★ 3.5
Certified CopyRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- The Woman in the White CarRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
MahjongRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.0
- The First RideRated ★ 3.0