Movies
Ratings
288- The BrosRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Hyena RoadRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 1.5
Small SoldiersRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 4.0
BlitzRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0