Titles you rated
TenetRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- Mountain Queen: The Summits of Lhakpa SherpaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5- 로보트 태권V - 84 태권브이Rated ★ 3.0
- Super Taekwon VRated ★ 3.0
- Wooremae from Space 8Rated ★ 3.0
- Returned Wu Roe Mae 7Rated ★ 3.0
- Wooremae the Invincible FighterRated ★ 3.0
- Third Generation: Ulemae 6Rated ★ 3.0
- New Machine Wuroimae (Part 5)Rated ★ 3.0
- Ulemae 4: Thunder V chuldongRated ★ 3.0
- 외계에서 온 우뢰매 전격 쓰리 작전: Blitz Of Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 2.5
- 슈퍼 홍길동 8 - 홍길동 도사학교Rated ★ 2.5