Series
Ratings
63
Frankenstein's LoveRated ★ 4.5
Lucky SevenRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 5.0- Hotel on the Brink!Rated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
Heaven Cannot Wait 2: The TeacherRated ★ 3.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 5.0
A Little PrincessRated ★ 2.5
Prison PrincessRated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Eye Love YouRated ★ 5.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 4.0