Series
Ratings
13
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5