Movies
Ratings
131
FluRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0- LavaRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0