Movies
Ratings
141
In TimeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.5