Series
Ratings
25
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5